
Чоловіча шкіряна бананка сумка на груди, барсетка нагрудна з натуральної шкіри Коричневий
1 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 734К
Чоловіча шкіряна бананка сумка на груди, нагрудна барсетка з натуральної шкіри
Храктеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Металева фурнітура;
Висота: 30 см;
Ширина: 17 см;

Оплата та доставка
Чому купують саме у нас?

🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Воловья шкіра |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 50 мм |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 1 600 ₴







