Характеристики:
-
Матеріал: натуральна шкіра (шкіра цільна, не листкова);
-
Пряжка: автомат (металева);
-
Довжина ременя: 120-130 см (уточнюйте мінімальний необхідний розмір реміня при замовленні);
-
Ширина ременя: 4 см;
УВАГА! Ціна вказана за ремінь без урахування подарункової коробочки
(Якщо Вам потрібна подарункова дерев'яна коробочка як на фото, напишіть в коментарі до замовлення при оформленні або ж скажіть менеджеру при підтвердженні замовлення)

Відправлення з р. Дніпро, в більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)

Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найбільш вигідною ціною на ринку України.

Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.

Відправляємо накладним платежем (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1250 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір чоловічих ременів | 115 - 125 см. |
| Розмір ременя | 121-130 см |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Класичний |
| Коротшає | Так |
| Колір | Бежевий |
| Ширина ремня | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний ремінь Tommy Hilfiger, пояс із натуральної шкіри Томмі Хілфігер люкс |
- Ціна: 1 159,65 ₴










