
Чоловіча ділова сумка для документів чоловічий портфель формат А4 через плече шкіра Коричневий(VS)
1 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1141К(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Класична чоловіча ділова сумка для документів, чоловічий портфель формат А4 через плече.
Характеристики:
Матеріал: екошкіра;
Висота ручок: 15 см;
Довжина: 37 см;
Товщина: 4см;
Висота: 28 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 280 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Довжина: | 370 см |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Наплічна/Срібна |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴





