
Чоловіча шкіряна сумка для документів чорна ділова Чоловічий діловий портфель А4 натуральна шкіра (VS)
2 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 733К(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чоловіча шкіряна сумка для документів чорна ділова ⁇ Чоловічий діловий портфель А4 натуральна шкіра для роботи
Характеристики:
-
Матеріал: Натуральна шкіра (Волов'я шкіра);
-
Плечовий ремінь у комплекті;
-
Якісна металева фурнітура;
-
Є відділ для невеликого ноутбука або планшета;
-
Висота: 29 см;
-
Довжина: 39 см;
-
Глибина: 8 см;
Переваги:
-
Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
-
Волов'я шкіра пластична, пружна, міцна шкіра;
-
М'який і еластичний матеріал (добре витримує навантаження);

Відсилання на день замовлення
Відсилання з р. Дніпр, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили — завтра отримали (докладніше уточнюйте в менеджера під час оформлення замовлення)
Прямі постачання з фабрикПрацюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за вигідною ціною на ринку України.

Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару якнайшвидше, якщо Вас щось не влаштує.

Оплата у разі отримання
Вирушаємо накладеним платіжом (оплата під час отримання), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина: | 390 см |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | True |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴


