
Вертикальне чоловіче портмоне з натуральної шкіри з блоком для документів (VS)
2 686,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: B101(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вертикальне чоловіче портмоне із натуральної шкіри із блоком для документів(VS)
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: коричневий
- Розміри (ШхВхГ, см): 10,5х14х2,5
Структура:
- (2) дві кишені для купюр (одна на блискавці);
- (8) вісім секцій для пластикових карток;
- (1) одна кишеня для монет;
- (4) чотири прилеглі кишені;
- (3) три прозорі вікна;
- (1) один блок із прозорими файлами.
Опис:
Вертикальний шкіряний гаманець підійде чоловікові, який цінує свої гроші та час. У ньому зручно розташовані 2 відділення для банкнот та об'ємна кишеня для монет. Водійські права, перепустка та інші документи можна розмістити в прилеглих відсіках. Прозорі віконця послужать як секції для банківських карток або фото дорогих людей. Оригінальним доповненням цього чоловічого гаманця є 3 блоки із прозорими файлами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather Accessories |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 10.5 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 2.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 686,50 ₴









