
Червоний класичний гаманець із натуральної шкіри з монетницею на клямці ST Leather ST150
1 336,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST150
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Блакитний класичний гаманець із натуральної шкіри з монетницею(VS)
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: блакитний
- Розміри (ШхВхГ, см): 18,5х9х3
Структура:
- (3) три відділення для купюр;
- (8) вісім секцій для пластикових карток;
- (1) одна прихована кишеня на блискавці;
- (1) одна прилегла кишеня;
- (1) одне прозоре віконце для документів;
- (1) одна кишеня на фіксаторі для монет;
- (1) одна зовнішня прилегла кишеня з тильного боку.
Опис:
Шкіряний гаманець стандартного розміру розрахований на велику кількість грошей. Для купюр передбачено три відділення та прилеглу кишеню на блискавці. Монети можна скласти у монетницю з фіксатором. Кредитні картки зручно тримати у спеціальних секціях, яких 8 штук. Водійські права розмістяться у прозорих віконцях. Зовнішня прилегла кишеня жіночого гаманця стане в нагоді для списку запланованих покупок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 9 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 18.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 336,50 ₴








