
Темно-зелений жіночий гаманець на два автономних відділу з натуральної шкіри ST Leather ST026
2 011,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST026 green
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Синій жіночий гаманець на два автономні відділи з натуральної шкіри ST Leather(VS)
Переглянути інші моделі
https://wantshop.com.ua/g105016456-zhenskie-koshelki
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: синій
- Розміри (ШхВхГ, см): 19х10х3
Структура:
- (2) два об'ємні відділення для банкнот;
- (17) сімнадцять відсіків для пластикових карток;
- (1) одна кишеня на блискавці у перегородці;
- (1) одне прозоре віконце для фото чи документів;
- (5) п'ять прилеглих кишень;
- (1) одна зовнішня кишеня на блискавці.
Опис:
Шикарний жіночий гаманець зі шкіри зручно використовувати, коли йдеш за покупками чи працювати. Його класичний дизайн чудово поєднується з будь-яким стилем одягу. Аксесуар має два відділення для купюр та кишеню з блискавкою у перегородці. У ньому є 17 відсіків для карт та прозоре віконце, куди можна покласти фото чи документ. Вмістовний шкіряний гаманець підійде жінці, яка цінує якість та стиль.
При замовленні у нас, Ви завжди отримаєте приємний бонус до вашої покупки!)
Із задоволенням відповімо на всі питання за телефоном
або в месенджерах 
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 10 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 17 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 011,50 ₴









