
Темно-рожевий жіночий гаманець на два автономних відділу з натуральної шкіри ST Leather ST026
2 011,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST026 dark pink
Синій жіночий гаманець на два автономні відділи з натуральної шкіри ST Leather(VS)
Переглянути інші моделі
https://wantshop.com.ua/g105016456-zhenskie-koshelki
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: синій
- Розміри (ШхВхГ, см): 19х10х3
Структура:
- (2) два об'ємні відділення для банкнот;
- (17) сімнадцять відсіків для пластикових карток;
- (1) одна кишеня на блискавці у перегородці;
- (1) одне прозоре віконце для фото чи документів;
- (5) п'ять прилеглих кишень;
- (1) одна зовнішня кишеня на блискавці.
Опис:
Шикарний жіночий гаманець зі шкіри зручно використовувати, коли йдеш за покупками чи працювати. Його класичний дизайн чудово поєднується з будь-яким стилем одягу. Аксесуар має два відділення для купюр та кишеню з блискавкою у перегородці. У ньому є 17 відсіків для карт та прозоре віконце, куди можна покласти фото чи документ. Вмістовний шкіряний гаманець підійде жінці, яка цінує якість та стиль.
Із задоволенням відповімо на всі питання за телефоном
або в месенджерах 
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 10 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 17 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Темно-рожевий |
- Ціна: 2 011,50 ₴









