
Пудровий жіночий гаманець з натуральної шкіри подвійного складання Marco Covernа MC-2036-6
2 080 ₴
- Немає в наявності
- Код: MC-2036-6
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Темно-червоний жіночий гаманець з натуральної шкіри подвійного складання(VS)
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: темно-червоний
- Розміри (ШхВхГ, см): 10х12х3
Структура:
- (3) три відділення для купюр (одне на блискавці);
- (2) дві горизонтальні прилеглі кишені;
- (3) три вертикальні прилеглі кишені;
- (9) дев'ять секцій для карток;
- (1) одне прозоре віконце для фото чи документів;
- (1) одна зовнішня кишеня з перегородкою на блискавці.
Опис:
Жіночий гаманець виконаний у формі книжечки, тому практичний у використанні. Прозоре віконце для документів, фото чи перепусток знаходиться у вільному доступі. Для карток призначено 9 секцій, з яких дуже зручно виймати потрібну кредитку чи дисконт. Крім 3 вмістовних відділень для купюр, у цій моделі є вертикальні та горизонтальні прилеглі кишені. Вони можуть зберігати банкноти, записки, квитки чи документи. У цей компактний жіночий гаманець може вміститися все необхідне.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 12 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Пудра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 080 ₴









