
Професійний фен для волосся фен з іонізацією фен з насадкою для випрямлення волосся (VS)
579,15 ₴
- Немає в наявності
- Код: SKCF2241(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Професійний фен для волосся фен з іонізацією фен з насадкою для випрямлення волосся (VS)
Цей сучасний фен розроблений для досягнення ідеального стайлінгу і створення здорового блиску вашого волосся. Основні характеристики: З максимальною потужністю 750 Вт фен гарантує ефективне і швидке висихання волосся. Обладнаний технологією іонізації, яка допомагає знизити статичну електрику і надає волоссю гладкість і блиск. З трьох режимним налаштуванням роботи ви отримуєте повний контроль над стайлінгом відповідно до ваших уподобань. Концентратор спрямовує потік повітря для точного вирівнювання і формування укладки, роблячи процес стайлінгу максимально зручним. Компактний дизайн і ергономічне руків'я забезпечують зручність у використанні, а легка вага фена робить його портативним і прекрасним для використання в домашніх умовах або в подорожах. Створюйте унікальні образи та доглядайте за своїм волоссям з легкістю, завдяки нашому професійному фену з концентратором.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190 |
| Довжина: | 150 см |
| Довжина мережевого шнура | 01.05.2024 00:00:00 |
| Потужність фена | 750 |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 579,15 ₴





