
Керамічна страва на дерев'яній для сервірування столу 39.5 х 20 х 6.5 см(VS)
1 753,65 ₴
- Немає в наявності
- Код: HP20350B(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Керамічна страва на дерев'яній для сервірування столу 39.5 х 20 х 6.5 см(VS)
Вже втомилися від одноманітного посуду? Шукаєте те, що поєднує в собі красу та практичність? Зустрічайте керамічне блюдо, чорний мармуру на дерев'яній підставці! Виготовлене з високоякісної кераміки, воно вражає своїми неповторними візерунками, що підкреслять вишуканість будь-якої страви. Блюдо має елегантну прямокутну форму з заокругленими кутами та гладку поверхню, приємну на дотик. А дерев'яна підставка не лише доповнює красу, але й захищає стільницю столу від подряпин та забезпечує стійкість блюда. Воно ідеально підходить для подачі сирної та м'ясної нарізки, фруктів, закусок та інших страв. Це не лише красивий, але й практичний посуд. Кераміка стійка до подряпин і сколів, його легко мити, а завдяки дерев'яній підставці воно не ковзає по столу. Подаруйте собі та своїм близьким частинку елегантності та практичності з цим чудовим блюдом! Переваги: Елегантний дизайн, що імітує чорний мармур Практичність та універсальність Довговічність завдяки міцним матеріалам ЕкологічністьЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TS Kitchen |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.02 кг г |
| Висота | 6. 5 см |
| Гарантійний термін | 14 днів міс |
| Довжина: | 39.5 см см |
| Матеріал підставки | Дерево |
| Матеріал посуду | Кераміка |
| Підставка | Да |
| Тип посуду | Тарілка |
| Ширина | 20 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 753,65 ₴



