
Настільна лампа із зарядкою світильник світлодіодний настільна лампа сенсорна(VS)
236 ₴
- Немає в наявності
- Код: HP072E101(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Настільна лампа із зарядкою світильник світлодіодний настільна лампа сенсорна(VS)
Настільна світлодіодна лампа з акумулятором стане незамінним аксесуаром у вашому будинку! Оснащений акумулятором, цей світлодіодний нічник забезпечує максимальну мобільність та зручність використання. Ви можете розмістити його будь-де без необхідності підключення до електромережі. А USB-порт дозволяє легко заряджати лампу, що робить її ще зручнішою у використанні. Сенсорне керування додає функціональності цій лампі. Просто доторкніться до корпусу, щоб увімкнути або вимкнути світло, а також регулювати яскравість, що підходить під ваш настрій і ситуацію. Настільна світлодіодна лампа з акумулятором – це: Ідеальне джерело світла для роботи, навчання, читання. Відмінний помічник у створенні затишної атмосфери у будинку. Практичний та корисний подарунок для близьких.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик, Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип | Нічник |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Різні кольори |
| Колір арматури (підстави) | Сталь |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина мережевого шнура | 0,34 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 236 ₴



