
Великі грати гриль 42*31 (см) глибокі для мангалу, барбекю(VS)
809 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP458RESH(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великі грати гриль 42*31 (см) глибокі для мангалу, барбекю(VS)
З компактною решіткою для гриля ви без зусиль приготуєте апетитні страви на свіжому повітрі, на відпочинку, на природі чи дачних посиденьках. Її зручно брати з собою куди завгодно: у похід, на риболовлю, на пікнік. Завдяки своїй легкій вазі та компактним розмірам вона не обтяжить вас навіть під час пішої прогулянки. Для приготування їжі з цією решіткою не знадобиться мангал. Ви можете встановити її на будь-яку стійку опору або навіть тримати в руках за довгу ручку, яка оснащена захисною накладкою, що вбереже вас від опіків. Виготовлена з міцної нержавіючої сталі, решітка прослужить вам довгі роки. Її чистка не складе проблем: достатньо протерти її м'якою губкою з миючим засобом, щоб видалити залишки їжі. Характеристики: Легка та компактна Не потребує мангала Довга ручка з захисною накладкою Проста у догляді Матеріал: нержавіюча сталь Розміри: 42*31 см Довжина ручки: 34 смЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TS Kitchen |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Призначення решітки | Універсальна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг г |
| Гарантійний термін | 14 днів міс |
| Довжина: | 42 см см |
| Довжина ручки | 34 см см |
| Матеріал робочої поверхні | Неіржавка сталь |
| Ширина | 31 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 809 ₴







