Млинна сковорода електрична електромлинка занурювальна 20 (см) млинець(VS)
Ця модель стане чудовим вибором для тих, хто цінує компактність, зручність та доступність. Sokany HY-901-B допоможе вам насолодитися смачними млинцями на сніданок, обід або вечерю. Sokany HY-901-B має антипригарне покриття, що робить її використання зручним та практичним. Вам не потрібно буде використовувати багато олії, а млинці не прилипнуть до поверхні. Млинниця обладнана термостатом, який дозволяє регулювати температуру, щоб ви могли готувати млинці товстими або тонкими, за вашим смаком. Млинниця Sokany HY-901-B проста у використанні. Вам лише потрібно під'єднати її до розетки, змастити олією, налити тісто та розрівняти його лопаткою. Коли млинець буде готовий, ви можете легко зняти його. Характеристики: Діаметр: 20 см Потужність: 650 Вт Напруга: 220-240 В Частота: 50/60 Гц Колір: чорнийЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 20 см мм |
| Джерело живлення | Електричність |
| Кількість випечених виробів | 1 |
| Матеріал робочої поверхні | Кругла |
| Потужність | 650 Вт Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип прибора | Млинець |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Тип керування | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 416,15 ₴


