
Світлодіодна настільна лампа на акумуляторі 3 Вт, лампа складана Чорний(VS)
1 753,65 ₴
- Немає в наявності
- Код: HP719B(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодна настільна лампа на акумуляторі 3 Вт, лампа складана Чорний(VS)
Освітлюйте свій простір із легкістю та стилем із нашою акумуляторною складаною настільною лампою. З потужністю 3 Вт і LED-технологією освітлення, вона забезпечує ефективне і приємне освітлення. Трансформуйте свій простір із цією зручною лампою, яка також має світловий датчик, що автоматично реагує на зміни освітлення. Виготовлена з алюмінію, лампа являє собою стильне поєднання сучасного дизайну і функціональності. Регулюйте колірну температуру від 2500 K до 3000 K для створення теплої та затишної атмосфери. Ця лампа - не тільки джерело світла, а й стильний аксесуар для вашого робочого столу або приліжкового столика. З ресурсом роботи від 45 000 до 49 999 годин, вона забезпечить довге і надійне освітлення вашого простору. Клас енергоспоживання: A+++ - G.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Happy Life |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 753,65 ₴


