
Склянка дзига для віскі, що обертається 300 мл келих для віскі рокс, що крутиться з дерев'яною (VS)
349 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP1602(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Склянка дзига для віскі, що обертається 300 мл келих для віскі рокс, що крутиться з дерев'яною (VS)
Склянка-дзиґа для віскі 300 мл з бамбуковою підставкою — це не просто посуд, а справжній витвір мистецтва, який стане окрасою будь-якого столу. Її незвичайна форма, що нагадує дзиґу, не лише привертає увагу, але й робить процес дегустації віскі цікавішим. Виготовлена з високоякісного скла, склянка відрізняється прозорістю та блиском, що дозволяє насолоджуватися не лише смаком, але й кольором напою. Її товсті стінки гарантують міцність та довговічність, а зручна форма зручно лягає в руку. Склянка встановлена на круглій підставці з натурального бамбука, що додає вишуканості та стійкості. Особливістю даної склянки є його здатність обертатися навколо осі на підставці, що дозволяє зручно крутити його однією рукою. Обертання склянки не тільки служить захопливим заняттям, а й сприяє аерації напою, розкриваючи його смак. Характеристики: Матеріал склянки: Скло Матеріал підставки: Бамбук Верхній діаметр: 8 см Об'єм: 0.3 лЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Матеріал | Скло |
| Тип | Стакан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр | 8 см |
| Вага | 480 г г |
| Висота | 9 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал підставки | Бамбук |
| Нижній діаметр | 8.5 см |
| Колір | Прозорий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Да |
| Основні | |
| Призначення | Для виски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴

