Зволожувач повітря A10 3-in-1 Humi Mute Light 220ml Pink Зелений (VS)
Комфортне і затишне середовище Зволожувач повітря Happy Life HP-BH-15054 A10 3-in-1 Humi Mute Light 220ml - це інноваційний пристрій, який поєднує в собі функції зволожувача повітря та нічного світла, створюючи комфортне та затишне середовище в вашому домі або офісі. Його ємність 220 мл дозволяє тривалий час зберігати воду і забезпечує ефективне зволоження повітря у приміщенні. Вбудований нічник Інтегроване світлодіодне освітлення створює приємну атмосферу і дозволяє використовувати пристрій як нічник. Тепер ви можете насолоджуватися комфортним зволоженням повітря та приємним освітленням одночасно, створюючи затишне середовище в будь-який час доби. Тиха робота Цей зволожувач не лише забезпечує комфортне повітряне середовище, але й працює майже безшумно, завдяки чому він не перешкоджатиме вашому сну або роботі. Завдяки його тихому функціонуванню, ви можете насолоджуватися зволоженим повітрям і приємним світлом, не відволікаючись від своїх справ чи відпочинку.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
|---|---|
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип встановлення | Настільний |
| Основні | |
| Застосування приладу | Для дитячої кімнати, Для будинку, квартири |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Паровий |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Об'єм резервуара для води | 0,22 л |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160,65 ₴








