
Зволожувач повітря Holdmay Life of Leisure Aroma Diffuser 400ml міні зволожувач повітря Білий (VS)
1 549 ₴
- Готово до відправки
- Код: HPKP7049W(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зволожувач повітря Holdmay Life of Leisure Aroma Diffuser 400ml міні зволожувач повітря Білий (VS)
Комфорт та релаксація Відкрийте для себе новий рівень комфорту та релаксації зі зволожувачем повітря Happy Life HP-KP-7049 Holdmay Life of Leisure Aroma Diffuser. З його вражаючою місткістю 400 мл та режимом роботи до 8 годин він створює надзвичайно затишну атмосферу, яка допомагає зняти стрес та втому після важкого дня. Зручні налаштування Цей аромадифузор оснащений двома режимами туману: переривчастим і безперервним, що дозволяє вам налаштувати роботу пристрою з урахуванням ваших потреб. Автоматичне вимкнення забезпечує вашу безпеку, вимикаючи зволожувач при необхідності. Атмосфера спокою та гармонії Насолоджуйтесь атмосферою спокою та гармонії завдяки різноманітній підсвітці з семи різних кольорів, які можна налаштовувати за вашим вибором. Виготовлений з безпечних матеріалів, таких як поліпропілен і АБС, цей зволожувач забезпечує вам безпечну і надійну роботу при низькому рівні шуму, що дозволяє вам насолоджуватися тишою та спокоєм.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
|---|---|
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Ароматизація | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Основні | |
| Застосування приладу | Для дитячої кімнати, Для офісів та інших комерційних об'єктів, Для будинку, квартири |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Паровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина | 140 см |
| Об'єм резервуара для води | 0,4 л |
| Рівень шуму | 35 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 549 ₴






