Праска Steam Iron 2400W 350ml праска з парою (VS)
Потужна і надійна Праска Sokany SK-11007 Steam Iron - це потужний та ефективний пристрій, який забезпечить вам бездоганно прасовані речі без зайвих зусиль. Завдяки потужності 2400 Вт ця праска швидко нагрівається, готова до роботи за кілька хвилин. Тривале прасування З великим резервуаром для води об'ємом 350 мл ви зможете продовжувати прасування протягом тривалого часу без перерви для поповнення води. Функція парового удару допоможе легко видаляти складні зморшки та забруднення з різних видів тканин. Бездоганний результат Ця праска має зручну рукоятку та ергономічний дизайн, що забезпечує комфорт під час роботи. Вона ідеально підходить як для домашнього використання, так і для професійного прасування. Ви отримаєте бездоганні результати кожного разу з праскою Sokany SK-11007.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Жолобок для гудзиків | Так |
| Паровий носик | Так |
| Суха прасування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція самоочищення | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.35 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 |
| Довжина мережевого шнура | 01.08.2024 00:00:00 |
| Ширина | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 510,65 ₴






