Праска для волосся до 530 градусів щипці для випрямлення волосся Білий(VS)
Утюжок для укладання волосся Sokany SK-1924 є багатофункціональним пристроєм, здатним не тільки випрямляти волосся, але і створювати стильні зачіски. Завдяки покращеній мідно-керамічній технології та інноваційній системі пам'яті тепла досягнення та підтримання температури під час укладання стає швидким та зручним. Захист від перегріву забезпечує безпеку використання. Наявність петлі для підвішування робить зберігання утюжка зручним. Потужність пристрою складає 45 Вт. Провід має довжину 2 метри, що забезпечує зручність та свободу рухів при використанні. Sokany SK-1924 - відмінний вибір для тих, хто цінує якість та зручність при створенні укладання волосся. Характеристики: Матеріал теплової пластини: Керамічне покриття Матеріал корпусу: ABS-пластик Потужність: 45 ВтЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 міс міс |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Для створення | Гладкою зачіски |
| Індикація нагрівання | Дисплей |
| Потужність | 45 Вт Вт |
| Тип прибора | Випрямляч |
| Колір | Білий |
| Ширина пластин | 2.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 754,65 ₴





