Гнучка настільна лампа на акумуляторі для телефону М'ятний(VS)
Настільна лампа GL-565 - це стильний і функціональний додаток до робочого столу або нічного столика. Завдяки своєму унікальному дизайну з прищіпкою для кріплення до столу та підставкою для телефону вона стане не від'ємною частиною вашого простору. Завдяки потужності 3 Вт вона забезпечує достатньо світла для читання або роботи за комп'ютером. Крім того, наявність підставки для телефону дозволяє зручно тримати ваш смартфон під час роботи або відпочинку. Ви зможете одночасно користуватися світлом лампи та переглядати важливі повідомлення чи відео на екрані телефону, забезпечуючи максимальний комфорт і зручність. Характеристики: Тип лампи: LED. Джерело живлення: від мережі. Потужність: 3 Вт. Колір світла: теплий білий. Колір корпусу: м'ятний. Прищіпки для кріплення до столу або іншої поверхні. Підставка для телефону для зручного заряджання або перегляду вмісту. Регульований дизайн для оптимального напрямку світла. Розміри: 12,5*13,5*40 смЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shenzhen |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 днів міс |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Потужність лампи | 3 Вт Вт |
| Розміри | 12,5*13,5*40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 426,60 ₴





