
Міксер для молочних коктейлів Milk Shake Machine 100W 500ml міксер для коктейлів (VS)
2 936,25 ₴
- Немає в наявності
- Код: SK1737(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Міксер для молочних коктейлів Milk Shake Machine 100W 500ml міксер для коктейлів (VS)
Секрет смачних рецептів Збагачте свій кулінарний досвід з Sokany SK-1737, ідеальним міксером для приготування смачних молочних коктейлів. З потужністю 100 Вт і вмістом 500 мл, цей пристрій створений для того, щоб кожен ваш коктейль був найкращим. Швидкість та ефективність Sokany SK-1737 - це не просто міксер, а помічник у створенні ідеальних молочних напоїв. Завдяки потужному мотору, він швидко змішує інгредієнти, даруючи вам найбільш гладку і однорідну консистенцію кожного разу. Ідеальне готування Одне з найбільших переваг Sokany SK-1737 - це різноманітність режимів готування. Виберіть ідеальну швидкість для вашого коктейлю, додайте фрукти чи ягоди, і насолоджуйтеся неперевершеним смаком, який ви самі створили.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 260 |
| Ширина | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 936,25 ₴





