
Аерофритниця 12 л аерогриль без масла 1800W парова фритюрниця мультипіч (VS)
8 339 ₴
- Готово до відправки
- Код: SKZG8029(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аерофритниця 12 л аерогриль без масла 1800W парова фритюрниця мультипіч (VS)
Аерогриль-фритюрниця SOKANY SK-ZG-8029– це багатофункціональний кухонний прилад, який поєднує в собі функції фритюрниці та аерогрилю. Він дозволяє готувати різноманітні страви без додавання олії або з мінімальною кількістю олії, що робить їжу більш здоровою та знежиреною. Завдяки об'ємній чаші на 12 літрів SOKANY SK-ZG-8029 легко впорається з приготуванням їжі на всю сім'ю. Сенсорне керування та LED дисплей роблять використання приладу максимально зручним, а 8 запрограмованих режимів полегшують приготування популярних страв. Аерогриль-фритюрниця SOKANY SK-ZG-8029 має потужність 1800 Вт і широкий діапазон температур від 80 до 200 градусів Цельсія. Це дозволяє готувати різноманітні страви, у тому числі м’ясо, птицю, рибу, овочі та десерти. У фритюрниці також є таймер на 90 хвилин і функція автоматичного відключення для зручності використання. Характеристики: Потужність: 1800 Вт Діапазон температур: 80-200°C Таймер: 90 хвилин Функція автоматичного вимкнення: Так Знімна чаша для смаження: Так Решітка для гриля: Так Можна мити в посудомийній машині: Чаша та решітка Сенсорне керування LED дисплей 8 запрограмованих режимівЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34 см |
| Гарантійний термін | 6 міс міс |
| Довжина: | 29 см см |
| Індикація режиму роботи | Да |
| Кількість програм приготування | 8 |
| Максимальна температура нагрівання | 200 °C град. |
| Об'єм | 12 л |
| Споживана потужність | 1800 Вт Вт |
| Ширина | 29 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 339 ₴







