
Банки для сипучих продуктів набір із 3 шт скляні ємності для зберігання з ложкою на металевій (VS)
979 ₴
- Немає в наявності
- Код: HP531FS1030J(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Банки для сипучих продуктів набір із 3 шт скляні ємності для зберігання з ложкою на металевій (VS)
Набір банок для сипучих продуктів — саме те, що потрібно для зберігання цукру, солі, чаю та інших розсипчастих інгредієнтів. Ємності виготовлені з якісного скла, яке не вбирає забруднення, не забарвлюється у колір продуктів та легко миється. Кришечка банки має силіконовий ущільнювач, який надійно закриває шийку, не пропускаючи всередину вологу та сторонні запахи. Для зручності використання є невелика ложечка, що дозволяє набрати необхідну кількість солі чи спецій. Набір включає металеву підставку, яка не займає багато місця в кухонній шафці або на столі і дозволяє компактно розмістити баночки відповідно до особистих звичок. Характеристики: Тип: банки для сипучих продуктів Матеріал ємності: скло Кількість: 3 шт Особливості: з ложкою, з підставкоюЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TS Kitchen |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Матеріал | Скло |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Тип | Набір банок |
| Колір | Золотистий |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14 см |
| Гарантійний термін | 14 днів міс |
| Довжина: | 7.5 см см |
| Ширина | 7.5 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 979 ₴



