
Контейнер для їжі багаторівневий для заморожування та зберігання продуктів у холодильнику 16.5 см Зелений(VS)
1 281,15 ₴
- Немає в наявності
- Код: HP50656GR(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Контейнер для їжі багаторівневий для заморожування та зберігання продуктів у холодильнику 16.5 см Зелений(VS)
Цей чотириярусний контейнер для зберігання та заморожування продуктів виготовлений із прозорого пластику та має окремі секції, завдяки чому можна компактно організувати зберігання кількох інгредієнтів. Контейнер щільно закривається, що забезпечує збереження свіжості продуктів та запобігає потраплянню всередину сторонніх запахів. Місткість підходить для зберігання різних харчових продукти, включаючи фрукти, овочі, м'ясо, рибу та сир. Зверніть увагу: Не використовуйте контейнер у мікрохвильовій печі, духовці або посудомийній машині. Не піддавайте його дії екстремальних температур. При належному догляді контейнер прослужить вам багато років.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 850 г г |
| Висота | 16.5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 31.5 см см |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Да |
| Застосування | Універсальна |
| Тип | Контейнер |
| Форма | Прямокутна |
| Зберігання в морозильній камері | Да |
| Зберігання в холодильнику | Да |
| Ширина | 22 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 281,15 ₴


