
Банки для сипучих продуктів набір з 2 шт скляні ємності для зберігання з кришкою та ложкою (VS)
660,15 ₴
- Немає в наявності
- Код: HP531FS02J(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Банки для сипучих продуктів набір з 2 шт скляні ємності для зберігання з кришкою та ложкою (VS)
Невеликі елегантні баночки для сипучих продуктів — саме те, що потрібно, щоб компактно організувати зберігання солі, спецій, цукру та інших розсипчастих інгредієнтів і додати трохи естетики в кухонний простір. Банки виготовлені з якісного товстого скла, надійно закриваються завдяки кришці з силіконовим ущільнювачем та дозволяють суттєво заощадити місце у шафах або на кухонному столі. Такий набір банок стане ідеальним вибором не тільки для того, щоб навести лад на власній кухні, а й як корисний та оригінальний презент. Характеристики: Тип: банки для сипучих продуктів Матеріал ємності: скло Матеріал кришки: нержавіюча сталь Кількість: 2 шт Особливості: з ложкоюЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TS Kitchen |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Матеріал | Скло |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Тип | Набір банок |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14 см |
| Гарантійний термін | 14 днів міс |
| Довжина: | 7.5 см см |
| Ширина | 7.5 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660,15 ₴


