
Великий набір кухонного посуду з нержавіючої сталі каструлі з товстим дном, сковорода, чайник(VS)
9 029 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP33530B(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великий набір кухонного посуду з нержавіючої сталі каструлі з товстим дном, сковорода, чайник(VS)
Набір посуду з 10 предметів чорного кольору стане справжньою знахідкою для будь-якої кухні, поєднуючи стильний дизайн, практичність і функціональність. Сотейник ідеально підходить для тушкування, пасерування та приготування соусів, а антипригарне покриття сковороди дозволяє готувати здорову їжу з мінімальною кількістю олії, без страху, що їжа пригорить. Чайник швидко закип'ятить воду для чаю або кави. Три каструлі різного об'єму ідеально підходять для приготування супів, каш, макаронних виробів та інших страв. Підставки під каструлю захищають стільницю від подряпин і пошкоджень, а терка для овочів зі змінними лезами дозволяє швидко натерти овочі. Овочечистка полегшує очищення овочів від шкірки. Завдяки антипригарному покриттю посуд легко миється, а їжа не пригорає і зберігає свій смак та аромат. Всі предмети виготовлені з високоякісних матеріалів, стійких до деформації та подряпин, що забезпечує їхню довговічність. Цей набір стане чудовим подарунком для будь-якої господині, адже він робить процес приготування їжі комфортним і приємним. Характеристики: Матеріал: Нержавіюча сталь Об'єм каструль: 6.1/3.6/2.6 л Об'єм сотейника: 1.9 л Діаметр каструль: 24/20/18 см Діаметр сотейника: 16 см Об'єм сковорідки: 2.9 л Об'єм чайника: 3 л Діаметр сковорідки: 24 смЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Кількість предметів в наборі | 10 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Чорний |
| Тип | Каструля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.240 кг г |
| Висота | 13.5/11.5/10.5/9.5/6.5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 24/20/18/16/24 см мм |
| Кришки | Жароміцне скло |
| Об'єм | 6.1/3.6/2.6/1.9/2.9/3 л |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Індукційна, Газова, Склокерамічна, Електрична |
| Додаткові характеристики | |
| Отвір для виходу пари в кришках | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 029 ₴









