
Машинка для стрижки катишок Lint Remover машинка для катишок Фіолетовий (VS)
259 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK879V(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка для стрижки катишок Lint Remover машинка для катишок Фіолетовий (VS)
Легко та ефективно Покажіть своїм улюбленим речам нове життя з машинкою для стрижки ковтунців Sokany SK-879B. Цей потужний пристрій потужністю 8 Вт дозволяє легко та ефективно видаляти ковтунці, пушок та нитки з вашого одягу та текстилю. Забудьте про непорядок та неприємності, приводячи свої речі до ідеального вигляду. Комфорт та зручність Машинка для стрижки ковтунців Sokany SK-879B оснащена зручною ручкою та легка у використанні. Вона стане невід'ємним помічником для турботливих господинь і всіх, хто прагне тримати свої речі в чистоті та порядку. Завдяки компактним розмірам та вагою, ви можете легко брати машинку з собою в подорожі чи в офіс. Ідеальний стан речей Зробіть свій гардероб чистим та охайним з машинкою для стрижки ковтунців Sokany SK-879B. Вона додасть вашим речам нового життя, зберігаючи їх в ідеальному стані. Вам залишається тільки насолоджуватися бездоганним виглядом та комфортом вашого одягу.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Захисна металева сітка | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 170 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 ₴




