
Супниця 2.2 літра керамічна каструля бульйонниця Ø 20 см з кришкою та ручками для дому та ресторану(VS)
981 ₴
- Немає в наявності
- Код: HP1051(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Супниця 2.2 літра керамічна каструля бульйонниця Ø 20 см з кришкою та ручками для дому та ресторану(VS)
Керамічна супниця з кришкою і ручками поєднує в собі класичний дизайн і сучасний стиль, що робить його ідеальним вибором для будь-якого столу. Супниця має зручну форму та оптимальний об'єм 2.2 літра, що дозволяє комфортно подавати страви для всієї родини або гостей. Керамічна поверхня легко очищається, що забезпечує простоту у догляді та збереження первісного виду на довгі роки. Основні характеристики каструлі бульйонниці об'єм 2.2 літра; діаметр 20 см; розмір 24×20×17 см. Виготовлена з високоякісної кераміки, супниця чудово зберігає тепло ваших улюблених супів та інших гарячих страв. Золотистий обідок на кришці надає виробу розкішного вигляду, підкреслюючи ваш вишуканий смак. Купити білу супницю з ручками можна з доставкою по всій Україні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота без кришки | 115 |
| Висота з кришкою | 170 |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 200 мм |
| Довжина: | 240 см |
| Використання в мікрохвильовці | Немає |
| Матеріал | Кераміка |
| Наявність ополоника | Немає |
| Об'єм | 02.02.2024 00:00:00 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Да |
| Форма | Кругла |
| Зберігання в холодильнику | Да |
| Ширина | 200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 981 ₴


