
Банки для сипучих продуктів набір із 4 шт скляні ємності для зберігання з ложкою на металевій (VS)
1 653,75 ₴
- Немає в наявності
- Код: HP531FS1031J(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Банки для сипучих продуктів набір із 4 шт скляні ємності для зберігання з ложкою на металевій (VS)
Банки виготовлені з високоякісного товстого скла, яке не вбирає запахи. Кожна ємність має силіконовий ущільнювач на кришці, яка надійно закриває шийку банки, перешкоджаючи попаданню всередину вологи та сторонніх запахів. Такі скляні ємності відмінно підійдуть для зберігання солі, цукру, спецій та інших розсипчастих продуктів. Прозорі стінки баночок дозволяють контролювати кількість інгредієнтів. Для зручності використання є невелика ложечка, що дозволяє набрати необхідну кількість продукту. У набір входить підставка з нержавіючої сталі для зручної організації зберігання та використання ємностей. Характеристики: Тип: банки для сипучих продуктів Кількість: 4 шт Особливості: з ложкою, з підставкоюЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TS Kitchen |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Матеріал | Скло |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Тип | Набір банок |
| Колір | Золотистий |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14 см |
| Гарантійний термін | 14 днів міс |
| Довжина: | 7.5 см см |
| Підставка | 37*10*14 см |
| Ширина | 7.5 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 653,75 ₴


