Газова плита настільна 3 конфорки міні пічка переносна для дачі (VS)
Настільна газова плита трьох конфоркова для балонного газу SK07003 – це компактна та переносна плита, ідеальна для кемпінгу, походів або використання в невеликих приміщеннях. Плита має три конфорки, що дозволяє готувати кілька страв одночасно. Полум'я на кожній конфорці можна регулювати для забезпечення точного контролю над температурою. Плита компактна та легка, що робить її зручною для транспортування та зберігання. Настільна газова плита сумісна з балонним газом, що робить її ідеальною для використання в місцях, де немає доступу до природного газу. Характеристики: Потужність: 5400 Вт Матеріал: нержавіюча сталь Сумісна з балонним газом Три конфорки Регульоване полум'яЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Настільна |
| Тип управління | Механічне |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 см |
| Гарантійний термін | 3 міс міс |
| Довжина: | 70 см см |
| Потужність | 5400 Вт Вт |
| Ширина | 33 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 859,65 ₴




