-18%

Жіночий міський рюкзак прогулянковий різнокольоровий (VS)
1 100 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: 1650(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий міський рюкзак прогулянковий різнокольоровий (VS)
Жіночий рюкзак міський прогулянковий різнокольоровий рюкзачок для дівчини
Матеріал: екошкіра (яскравий та насичений колір як на фото);
Висота: 28 см;
Глибина: 13 см;
Ширина: 25 см;
Якісна металічна фурнітура.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 28 см |
| Глибина | 13 см |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴








