Екошопер Гномики бежевий(VS)
Екошопер зі 100% бавовни (щільністю 210 г / кв.м).
Чудова альтернатива поліетиленовим пакетам.

Стильна тканинна сумка з довгими ручками. Модний та практичний аксесуар на щодень. Компактна, безпечна для людини та довкілля, приємна на дотик та має доступну вартість.
Щільний матеріал, якісне пошиття, місткий розмір дозволяють зручно переносити об'ємні покупки різного роду. Надійно закріплені ручки, міцні шви допускають максимальне навантаження для шопера 20 кг.

Особливості сумки шопера:
- міцні шви армованими нитками, зсередини оброблені оверлоком
- тканинні щільні ручки із симетричними підгонами, зшиті на спеціальному обладнанні
- надійна машинна закріпка ручок
- Сумка витримує до 20 кг.

Оригінальні принти, які витримають багаторазове прання вручну або в пральній машині в режимі "делікатне прання" м'якими мийними засобами.
Характеристики:
- Розмір: 38*40 см
- Тканина: небілена бавовна щільністю 210 г / кв.м.
- Довжина ручок: 30 см.
- Максимальна вага: 20 кг.
- Щільністю: 210 г / кв.м

🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bookopt |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Размеры | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 95 г |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина ручок | 30 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Країна Реєстрації | Україна |
| Максимальна вага | 20 |
| Щільність | 210 г/м2 |
| Підкладка | Немає |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип застежки | Без застежки |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки та принти | Інше |
| Ергономічні ручки | Да |
- Ціна: 316 ₴










