Мотор SunnySky X3530 V3 KV860 для літаків (VS)
Характеристики:- Модель двигуна / KV: X3530-III/ KV880
- Полюси статора/ротора: 12N14P
- Внутрішній опір: 7,3 мОм
- Розмір двигуна: φ42,5*55 мм 0AWG 110 мм
- Вага двигуна (включаючи провід): 303 г
- Номінальна робоча напруга: 4S
- Струм холостого ходу: 3 А/10 В
- Максимальна безперервна потужність: 1800 Вт
- Рекомендоване використання ESC: 100-120 А
- Рекомендоване використання розміру пропелера: 14*7 14*8 13*7
- Двигун - 1 шт
- Пакет аксесуарів (проп-адаптер, монтажна хрестовина)Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері

👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 305 г |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 42.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Перехідник, адаптер |
| Ширина | 42.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 060 ₴

