Пропелери HQProp X-Class 13X9X3 V2 1CW+1CCW армований нейлон (Black)(VS)
Характеристики:- Діаметр пропелера: 13 дюймів
- Крок: 9
- Лопасті: 3
- Матеріал: армований скловолокном нейлон
- Вага: 46 г
- Діаметр ступиці 2
- Вал: 6 мм
- Кільця адаптера: 6 мм/5 мм/4 мм/3 мм
- Пропелер CW - 1 шт
- Пропеллер CCW - 1 шт
- Набір проставок - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HQProp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 46 г |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Перехідник, адаптер |
| Ширина | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475,20 ₴

