Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | I2C |
| Вага | 4 г г |
| Виробництво: | повністю українське |
| Вхідна напруга | 4.7-5.2 В |
| Датчик | MS5525 |
| Датчик: | MS5525 |
| Комплектація | 1 x Трубка Піто, 1 x Силіконова трубка, 1 x Дата-кабель для польотного контролера, 1 x Сенсор швидкості повітря MS5525 |
| Максимальний тиск | 20 psi (137.9 kPa) |
| Підтримка прошивки | Ardupilot, PX4 |
| Підтримка прошивки: | Ardupilot, PX4 |
| Робоча температура | -20°C ~ 80°C |
| Робочий тиск | 1 psi (6.89 kPa) |
| Розміри | 13.3 × 49 × 13.2 мм |
| Розміри: | 13.3 × 49 × 13.2 мм |
| Сумісність | Pixhawk версії, V5+, X7 Series версії, V6X версії |
| Точність | +-0,84 Pa (+-0.25%) |
| Точність: | +-0,84 Pa (+-0.25%) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 917,70 ₴






