Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Користувальницькі характеристики | |
| Випробування: | Високовольтне випробування: AC500V, 1mA, 2 секундиТест динамічного балансу: ≤3 mgТест на напрям обертання: у всіх напрямках |
| Внутрішній опір | 72 mΩ±5% |
| Висока температура | зберігання за 60 °C до 100 годин, нормальна робота після 24 годин за кімнатної температури |
| Високовольтне випробування | AC500V, 1mA, 2 секунди |
| Використання в агресивному середовищі | не використовуйте мотор у середовищах з агресивними речовинами, які можуть викликати корозію |
| Контакт із рухомими частинами | уникайте під час роботи мотора |
| Максимальна потужність | 996 Вт Вт |
| Мoдель | 2807-04 1300kv |
| Назва продукту | Безщітковий електродвигун 2807-04 1300kv |
| Напруга | 10V В |
| Низька температура | зберігання за -20 °C до 100 годин, нормальна робота після 24 годин за кімнатної температури |
| Основні характеристики: | Напруга: 10VСтрум: 1.2±0.3AШвидкість обертання: 11875~13125 RPM (1300KV)Внутрішній опір: 72 mΩ±5% |
| Перед використанням | перевірте правильність монтажу та закріплення деталей |
| Робоча температура | від -20 °C до +60 °C |
| Робоча напруга | 4-6S (3.7-4.2V/S) |
| Швидкість обертання | 11875~13125 RPM (1300KV) |
| Температурні випробування: | Висока температура: зберігання при 60°C до 100 годин, нормальна робота після 24 годин при кімнатній температуріНизька температура: зберігання при -20°C до 100 годин, нормальна робота після 24 годин при кімнатній температурі |
| Тест динамічного балансу | ≤3 mg |
| Тест на напрямок обертання | у всіх напрямках |
| Ток | 1.2±0.3A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 047,60 ₴






