УЦІНКА! Дитячий міні рюкзак сумочка Міккі Маус з бантиком та вушками
Характеристики:
-
УЦІНКА!!! Всередині рюкзака на білому підкладі плями (див. фото);
-
Матеріал: ЕкоШкіра;
-
Вигляд: сумка-рюкзак (2 в 1, можна перестібати лямки);
-
Висота: 21 см;
-
-
Ширина: 18 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 21 см |
| Глибина | 10 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴








