Жіноча шкіряна візитниця кардхолдер червона, тримач для карт зі шкіри
Характеристики:
Матеріал: натуральна м'яка шкіра;
Ширина: 8 см;
Висота: 10 см;
Товщина: 2 см;
Місткість: 20 карт;
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 100 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість карт, що вміщаються | 20 шт. |
| Кількість відділень для кредитних карт | 16-20 |
| Кількість прозорих відділень | 16-20 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Візитниця для своїх карт |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 538,65 ₴






