-18%

Жіноча міні сумочка клатч рептилія лакова чорна (VS)
850 ₴
699 ₴
- В наявності
- Код: 1659(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча маленька сумочка клатч на плече, міні сумка для дівчат
Характеристики
< span style="font-size:14px">Довжина: 19 см;
Висота: 15 см;
Ширина на основі: 7 см;
Довжина плечового ременя: 120 см (регулюється в меншу сторону);
Оплата та доставка
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴









