-14%

Чоловічий рюкзак камуфляжний чорно-сірий(VS)
1 450 ₴
1 249 ₴
- В наявності
- Код: 1431М(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий рюкзак камуфляжний чорно-сірий
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екокожа преміум якості;
Висота: 40 см;
Ширина на підставі: 34 см;
h3>Глибина на основі: 20 см;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправку замовлень проводимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 900 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий міський рюкзак камуфляжний чорно-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴








