Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра, добре тримає форму;
-
Вигляд: сумочка-рюкзак;
-
Брелок у комплекті;
-
Глибина: 11 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 11 см |
| Кишені | Верхній, Бічні |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴








