-16%

Чоловічий шкіряний клатч гаманець барсетка натуральна шкіра(VS)
1 900 ₴
1 599 ₴
- В наявності
- Код: 1728(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий шкіряний клатч гаманець Feidikabolo барсетка натуральна шкіра чоловіча
Характеристики:< /strong>
Матеріал: коров'я шкіра;
Металева фурнітура;
Довжина: 27 см;
Висота: 17 см;
Ширина: 6 див;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Довжина | 270 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 60 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний клатч-шум Feidikabolo барсетка натуральна шкіра чоловіча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴









