-25%

Жіноча міська сумка чорна, сумочка для залу, для речей велика (VS)
1 400 ₴
1 049 ₴
- В наявності
- Код: 1741(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міська сумка стиль Гесс чорна, сумочка для залу, для речей велика Guess
Характеристики :
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості;
Довжина: 34 см;
Ширина на основі: 13 см;
Висота: 24 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 240 |
| Довжина: | 340 см |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Дві |
| Тип застежки | Молния |
| Тип призначення | Жіноча міська сумка-стиль Хес чорна сумочка для залу, для речей велика Guess |
| Паковання засобу | Пакетик |
| Ширина | 130 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049 ₴









