
Жіноча сумка з ланцюжком, сумочка на плече з натуральної шкіри Молочний(VS)
2 200 ₴
- В наявності
- Код: 1169М(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча шкіряна сумка з ланцюжком, якісна сумочка на плече з натуральної шкіри чорна
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Закривається на блискавку та магніти;
- Всередині 1 основне відділення на блискавці та 2 відділення всередині з боків на магнітах;
- Фурнітура: метал; 41 см;
- Довжина плечового ременя: 120 см;
- Ширина на основі: 12 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 410 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка на плече екошкіра чорна, якісна класична маленька сумка для дівчат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴








