-15%

Чоловіча сумка планшетка еко шкіра, чоловіча сумка-планшетка через плече (VS)
1 300 ₴
1 099 ₴
- В наявності
- Код: 1704(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка планшетка Polo еко шкіра, чоловіча сумка-планшетка через плече Поло
Чоловіча сумка-планшет на плече, зручний та якісний варіант на кожен день.
Характеристики
< h3 class="ck-header">Матеріал: якісна Екошкіра; Ширина: 22 см;
Висота: 24 см;
Оплата та доставка
Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. У нас великий вибір чоловічих та жіночих сумок, переходьте на наш сайт.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловіча сумка-планшетка Polo екошкіра, чоловіча сумка-планшетка через плече Поло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴










