-20%

Чоловічі сумки бананка на груди нагрудна барсетка слінг на плече(VS)
900 ₴
719 ₴
- В наявності
- Код: 1692(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка бананка на груди Кенгуру, нагрудна барсетка слінг на плече

Характеристики
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості;
Ширина на основі: 17 см;
Глибина основи: 6 см;
Якісна металічна фурнітура з гравіюванням логотипу. /h3>
/h3>
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловіча сумка-бананка на груди Кенгуру, нагрудна барсетка слінг на плече |
Інформація для замовлення
- Ціна: 719 ₴









