
Жіноча маленька сумочка клатч 3 в 1 Молочна клітина (VS)
950 ₴
- В наявності
- Код: 791М(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча маленька сумочка мульти клатч 3 в 1 стиль Луї Вітон Pochette. ck-theme-grey"> Характеристики Матеріал: якісна екошкіра;
Розміри великої сумочки: 22х17х4 см;
Розміри маленької сумочки: 18х11х3 см;
Діаметр круглої сумочки-ключниці: 9 см;
Плечовий ремінь - тканинний на карабінах;
Якісна металева фурнітура;
Характеристики
Матеріал: якісна екошкіра;
Розміри великої сумочки: 22х17х4 см;
Розміри маленької сумочки: 18х11х3 см;
Діаметр круглої сумочки-ключниці: 9 см;
Плечовий ремінь - тканинний на карабінах;
Якісна металева фурнітура;
Оплата та доставка< /p> Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень проводимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Молочна клітка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴









