-21%

Жіноча міні сумочка клатч каркасна сумка з натуральної шкіри (VS)
1 900 ₴
1 499 ₴
- В наявності
- Код: 1697(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра преміум якості;
Добре тримає форму навіть порожня за рахунок каркаса;
Довжина: 21 см;
Ширина на основі: 8,5 см;
h3>Висота: 16 см;
Логотип - металева бляшка;
Якісна металева фурнітура;
Плечовий ремінь на карабінах входить у комплект;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Шкіряна жіноча мінісумочка клатч каркасна Podium <unk> Стальна сумка з натуральної шкіри |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴






