-19%

Жіноча міні сумочка рептилія, маленька клатч сумка на плече крокодил лакована(VS)
720 ₴
585 ₴
- В наявності
- Код: 1736(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча лакова міні сумочка рептилія, маленька сумка клатч на плече крокодил лакована
Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної еко шкіри, досить містка і практична. span>
Матеріал: Лакова екошкіра (щільна, тримає форму);
Довжина: 22 см;
Ширина основи: 7 см;
див;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Точки видачі Розетка. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. У нас великий вибір жіночих бананок і сумочок, переходьте на наш сайт. /p> Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері

👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1240 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча лакова мінісумочка рептилія, маленька сумка клатч на плече крокодил лакована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴









